2023,  Aktualności

Uroczystość wręczenia tytułu Bytomianka Jesieni Pani Annie Kornas

9 grudnia 2023 r. w pałacu w Miechowicach miała miejsce wyjątkowa uroczystość wręczenia tytułu Bytomianka Jesieni Pani Annie Kornas. To niezapomniane wydarzenie było pełne wzruszeń i radości, tworząc wyjątkową atmosferę tego wyjątkowego wieczoru!

Liga Kobiet Nieobojętnych miała zaszczyt wręczyć honorowy tytuł BYTOMIANKI JESIENI 2023 Pani Annie Kornas, Szefowej Schroniska dla Zwierząt w Bytomiu. To wyjątkowa osoba, której zaangażowanie i troska o zwierzęta zasługują na najwyższe uznanie.

Naszą uroczystość poprowadziły dwie wspaniałe Koleżanki – Joasia Stępień i Ania Dziąsko.

Postać Bytomianki Jesieni malowniczo opisała siostra laureatki przedstawiając ją jako bohaterkę baśni. Dowiedzieliśmy się wielu szczegółów z życia Pani Ani, co spowodowało,że jeszcze bardziej polubiliśmy tą postać. Było zabawnie, ciekawie ale i bardzo wzruszająco- jak to w relacjach między kochającymi się siostrami bywa.

W części artystycznej mieliśmy okazję podziwiać nie tylko talent Pana Grzegorza Matuszka z harmonijką ustną, ale także dwóch niesamowitych psów, które swoją zręcznością zachwyciły wszystkich gości. Był też niezwykły pokaz reagowania na komendy byłych podopiecznych schroniska. Dwa kochane psiaki pokazały jak zachowują się grzeczne pieski i jak idealnie reagują na polecenia swojej Pani.

Nie zabrakło również pysznego ciasta i kanapeczek, które dodatkowo uprzyjemniły nam tę wyjątkową chwilę.

Pani Aniu, jeszcze raz ogromne GRATULACJE! Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wkład w dobro zwierząt oraz społeczności bytomskiej. To był naprawdę wspaniały wieczór, pełen serdeczności i uśmiechów!

Zdjęcia wykonał Pan Andrzej PŁOCHOCKI. Dziękujemy za miłą współpracę.