2024,  Zapraszamy

Zapraszamy na Galę Bytomianki i Bytomianina Roku 2023

Stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych serdecznie zaprasza na Galę Bytomianki i Bytomianina Roku 2023, która odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 w Bytomskim Centrum Kultury (Sala ToTu) przy Placu Karin Stanek 1 w Bytomiu.

W programie wieczoru znajdują się następujące punkty:

  • Oficjalna część, podczas której nastąpi wręczenie dwóch statuetek Bytomianki Roku 2023: Pani Joannie Prus-Kaczkowskiej oraz Żeńskiej Drużynie Hokeja na Lodzie Polonia Bytom, oraz statuetki Bytomianina Roku 2023 Panu Andrzejowi Falkiewiczowi.
  • Przekazanie ANIOŁA DOBREGO GESTU.
  • Możliwość zakupu książki pt. „Od teatru do Opery Śląskiej. Wizjonerska misja społeczności Bytomia na przełomie XIX i XX wieku”.
  • Artystyczna część wieczoru, podczas której wystąpi Ukraińska Orkiestra Symfoniczna Nadiia pod batutą Vitalija Liashko, a także Weronika Kowolik, Milena Joszko, Oskar Silva, Haoran Wei i Grzegorz Matuszek – harmonijka.

Po programie artystycznym będzie miało miejsce spotkanie z laureatami plebiscytów oraz poczęstunek.

Bilety na galę są dostępne w cenie 30 złotych za sztukę, lub w promocyjnej cenie 20 złotych za sztukę przy zakupie z zaproszeniem.

Prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 602-693-483 lub za pośrednictwem e-maila na adres: liga@kobiety-bytom.pl.

Serdecznie zapraszamy!