2023,  Aktualności,  Zapraszamy

Zapraszamy na uroczystość wręczenia tytułu Bytomianki Jesieni 2023 Pani Annie Kornas

Stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych serdecznie zaprasza na uroczyste wydarzenie wręczenia tytułu Bytomianki Jesieni 2023 Pani Annie Kornas. Wydarzenie odbędzie się w dniu 9 grudnia 2023 r. (sobota) o godzinie 17.00 w Pałacu Tiele – Wincklerów w Miechowicach, ul. Dzierżonia 30, 41-923 Bytom.

W programie tego wyjątkowego wieczoru znajdują się:

  • Oficjalne przyznanie tytułu Bytomianki Jesieni 2023 oraz wręczenie medalu Pani Annie Kornas,
  • Fascynująca prezentacja umiejętności reagowania czworonożnych mieszkańców schroniska na komendy,
  • Wyjątkowy występ artysty, muzyka – Grzegorza Matuszka, zdobywcy wielu prestiżowych nagród na festiwalach gry na harmonijce ustnej, m.in. w Estonii i Anglii. Jego niesamowite brzmienie przeniesie Państwa w świat wielkich emocji muzycznych, prezentując największe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej,
  • Zakulisowe spotkanie przy kawie z laureatką i milusińskimi ze schroniska, z możliwością zapoznania się z procedurą adopcji zwierząt.

APEL! Jeśli pragną Państwo podarować kwiaty Laureatce Plebiscytu, zamiast nich prosimy o suchą karmę dla zwierząt, którą przekażemy milusińskim do Schroniska dla Zwierząt w Bytomiu.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które będzie nie tylko okazją do uhonorowania wyjątkowej Bytomianki, ale także do wspólnego przeżycia chwil pełnych emocji i artystycznych doznań.

Z poważaniem, Stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych